Nabídka práce MONTÁŽNÍK / MONTÁŽNICE OKEN A DVEŘÍ - (Okres Praha, Okres Benešov, Okres Beroun,.. Celkem 77 okresů)

S novou nabídkou volného pracovního místa MONTÁŽNÍK / MONTÁŽNICE OKEN A DVEŘÍ v lokalitě (Okres Praha, Okres Benešov, Okres Beroun,.. Celkem 77 okresů) přichází na pracovní trh ke dni 22.12.2022 firma - zaměstnavatel M.A.T. okna a dveře s.r.o. (07195702). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 000 Kč .

Pracovní pozice:
MONTÁŽNÍK / MONTÁŽNICE OKEN A DVEŘÍ
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Montážní dělníci mechanických zařízení
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
22.12.2022
Mzda:
20 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: montáž oken PVC ALU a interiérových dveří
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (10 - 14 hod)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66909624
Zaměstnavatel:
M.A.T. okna a dveře s.r.o. (07195702)
Kde budete pracovat:
M.A.T. okna a dveře s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 148 215
E-mail: mat-okna@email.cz