Nabídka práce PĚSTITELÉ / PĚSTITELKY ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa PĚSTITELÉ / PĚSTITELKY ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 30.10.2023 firma - zaměstnavatel VH Agroprodukt, spol. s r.o. (49814800). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 700 Kč .

Pracovní pozice:
PĚSTITELÉ / PĚSTITELKY ZEMĚDĚLSKÝCH PLODIN
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Pěstitelé zemědělských plodin
Počet volných míst:
6
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
30.10.2023
Mzda:
19 700 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: práce spojené s pěstováním zemědělských plodin
- Požadujeme: zodpovědnost a spolehlivost
- Nabízíme: naturální benefity ve vnitropodnikové prodejně
- V případě zájmu se můžete dostavit osobně a to na adresu: Piletická 17/15, 500 03 Hradec Králové, Po-Pá 8:00 - 15:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66917616
Zaměstnavatel:
VH Agroprodukt, spol. s r.o. (49814800)
Kde budete pracovat:
VH Agroprodukt, spol. s r.o.:
Kontaktní údaje:
Tel.: 495 211 514, 724 116 926
E-mail: roman.richter@vhagroprodukt.cz