Nabídka práce SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA VÝROBNÍCH STROJŮ - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA VÝROBNÍCH STROJŮ v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel ALTER, s.r.o. (47473266). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 180 Kč/hod .

Pracovní pozice:
SEŘIZOVAČ / SEŘIZOVAČKA VÝROBNÍCH STROJŮ
Odvětví:
Výroba a provoz
Obsluha strojů a zařízení na výrobu kosmetických, toaletních a čisticích výrobků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
180 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- seřizování výrobních strojů, přestavování strojů v závislosti na výrobku, obsluha strojů
- údržba a drobné opravy výrobních strojů

Požadovaná kvalifikace:
- vyučení technického směru
- manuální zručnost, pečlivost, přesnost
- praxe v oboru vítána

Nabízíme:
- přátelský kolektiv v rodinné firmě
- příspěvek na stravování v plné výši
- příspěvek na volnočasové aktivity formou Cafeterie Benefity
- dovolená 5 týdnů
- příspěvek na penzijní připojištění po získání PP na dobu neurčitou
- jednosměnný provoz od 7,00 do 15,30 hod.

Nástup možný ihned. Životopis a kontakt prosím zasílejte e-mailem na adresu: petra.fiedlerova@alter-hk.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
67044348
Zaměstnavatel:
ALTER, s.r.o. (47473266)
Kde budete pracovat:
ALTER, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 047 562
E-mail: petra.fiedlerova@alter-hk.cz