Nabídka práce UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel Domov U Biřičky (00579033). Výše nabídnuté mzdy je 20 230 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
UKLÍZEČ / UKLÍZEČKA
Odvětví:
Služby
Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
20 230 Kč
Podmínky přijetí: doložení dokladu o dokončeném studiu, doložení dokladu o očkování proti hepatitidě B, případně zajistíme na náklady organizace, doložení výpisu z rejstříku trestu ne starší 3 měsíce, samostatost, spolehlivost, pečlivost, schopnost kolektivní spolupráce, zdravotní způsobilost k výkonu práce.
Pracovní podmínky: jednosměnný provoz, pevná pracovní doba 6.00hod - 14.30hod, 1x za 14 dní sobota a neděle.
Náplň práce: komplexní úklid oddělení (úklid podlahových ploch, pokojů, sociálních zařízení, kanceláří, jídelních prostor apod, dezinfekční práce, zalévání květin, údržba a obsluha mycího stroje, dodržování vnitřních předpisů s důrazem na důstojnost klientů a ochranu majetku zřizovatele.
V případě zájmu prosíme o zaslání strukturovaného životopisu k rukám Petry Andrle, personalistky, tel: 702 229 104, pandrle@ddhk.cz. Výběrové řízení bude dvoukolové. V prvním kole bude posouzen životopis uchazeče. Uchazeči, kteří postoupí do druhého kola budou pozváni k osobnímu pohovoru s týmem kolegů. Nástup dohodou.Výběrové řízení probíhá formou osobního setkání přímo v organizaci, případně online prostřednictvím připojení přes Microsoft Teams.
Zázemí silné a stabilní příspěvkové organizace; práci s úvazkem 1; příjemné pracovní prostředí, odměňování dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb. v platném znění v návaznosti na vnitřní platový předpis; profesní růst; 5 týdnů dovolené; benefity do výši 6 000,-Kč, příspěvek na stravování ve vlastním stravovacím zařízení; příspěvky z FKSP na rekreaci, masáže, teambuilding
Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (pondělí až pátek 8:00 - 15:30)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
67044838
Zaměstnavatel:
Domov U Biřičky (00579033)
Kde budete pracovat:
Domov U Biřičky
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 229 104
E-mail: pandrle@ddhk.cz