Nabídka práce LEAD TEST ENGINEER - částečný úvazek - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa LEAD TEST ENGINEER - ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 01.08.2022 firma - zaměstnavatel GE Aviation Czech s.r.o. (27928845). Výše nabídnuté mzdy za (1 hod/týdně) je 1 766 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
LEAD TEST ENGINEER - částečný úvazek
Odvětví:
Věda a výzkum
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
1
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
01.08.2022
Mzda:
1 766 Kč
CZ-ISCO 21441 Strojní inženýři ve výzkumu a vývoji
- Místo výkonu práce: Hradec Králové
- PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 1. 2021, jedná se o zkrácený úvazek na 1 hodinu týdně
- Náplň práce:
·Vytváří a dokumentuje testovací plán pro dílčí komponentu testovací platformy (např. DAQ, "fixturing/ instrumentation", BOZP).
·Sleduje provádění testu, sleduje data testu, vytváří denní zprávy o stavu testu. ? Shromažďuje údaje na podporu vyšetřování problémů.
·Zúčastní se schůzek a poskytuje aktuální informace o vydání.
·Zúčastní se / usnadňuje kontrolu po testu, přípravu prezentací.
·Podílí se na kontrole návrhu testu.
·Podporuje a pomáhá lidem zapojeným do zkoušky motoru.

- Požadavky: magisterský titul z leteckého nebo strojního inženýrství (nebo technického středoškolského diplomu se silnými zkušenostmi) nebo ekvivalent; znalost leteckých motorů; schopnost číst technické výkresy a specifikace; prokázaná zkušenost s vedením testů, znalost projektového řízení, plynulá angličtina

- Nabízíme: dovolenou navíc, stravenky

- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: Martina.alxasova@ge.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, GE Aviation Czech s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66595931
Zaměstnavatel:
GE Aviation Czech s.r.o. (27928845)
Kde budete pracovat:
GE Aviation Czech s.r.o. - pracoviště HK
Kontaktní údaje:
E-mail: Martina.alxasova@ge.com

Další nabídka práce podle lokality